المکس

EL
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گروه بازرگانی الیت

امروزه نياز به ابزار در جای جای صنايع احساس می شود. وجود ابزار با کيفيت همواره درکنار صنعتگران به عنوان يار و همراه هميشگی نقش بسيار مهمی ايفا می کند به گونه ای که همواره يک ابزار خوب کارايی نيروی انسانی را چندين برابر مي کند. لذا تامين ابزار با کيفيت، هميشه از اهميت بالايی برخوردار بوده و هست.

بعد ازگذشت تنها ۵ سال از آغاز فعاليت گروه بازرگاني اليت در زمينه ي واردات و توزيع ابزار آلات امروز مجموعه ي اليت رفته رفته جايگاه خود را درميان شرکتهاي معتبر و باسابقه ي بازار پيدا نموده است.

به نحوي که کمتر کسي را مي توان يافت که دربازار ابزار فعاليت کرده باشد و آوازه ي اليت رانشنيده باشد.گروه اليت امروزه تامين کننده ي طيف گسترده اي از محصولات مورد نياز صنعتکاران است که از اين ميان مي توان به موارد زير اشاره کرد:

 
 
 
  • تامين بيش از ۹۰ قلم ابزار آلات برقي با برند E&L
  • تامين بالغ بر ۱۰۰ نوع ابزارآلات دستي و بادي با برند SPERO (ساخت تايوان تحت ليسانس آلمان)
  • تامين انواع ابزارآلات جوش کاري با برند ELMAX
  • تامين انواع صفحه سنگ هاي سايش و برش با برند IBA (ساخت کشور صربستان)
  • تامين انواع چسب با برند ELFIX (ساخت کشور ترکيه)

همچنين اليت سرويس با دراختيار داشتن بيش از ۸۵ مرکز خدمات فعال و مجرب در سراسر ايران همواره درکنار مصرف کنندگان عزيز است. گارانتي ۱۲ ماهه ابزارآلات برقي و گارانتي مادام العمر ابزارآلات دستي و گارانتي ۲۴ ماهه ابزارآلات بادي نشان از عزم اين مجموعه در ارائه محصول باکيفيت و حمايت ازمصرف کننده دارد.

مديران اين شرکت همواره درتلاش بودهاند تا همکاران خود را عضوي ازخانواده اليت احساس کنند. ايجاد رابطه بردبرد  فيمابين شرکت و نمايندگان درسراسر کشور، تلاش در همکاري و رشد نمايندگان در حوزههاي فعاليت خود نشانگر تلاش اين مجموعه براي نيل به اهداف خود ميباشد.

اين گروه با اراده اي پولادين قدم در اين راه نهاده است و تلاش برآن دارد برمبناي سياست هاي اقتصاد مقاومتي و در راستاي تامين هرچه بيشتر و بهتر نمايندگان و همکاران خود هرروز بهتر از ديروز درکنار صنعتگران اين مرز و بوم و در راستاي اعتلاي نام ايران قدم بر دارد.

عضویت در
خبرنامه